Evropský obranný fond – matchmaking

10.7.2023
Václav Syruček

Vážení členové,

obracíme se na vás ve spojitosti s výzvami Evropského obranného fondu (EDF) na rok 2023 a možností asistence AOBP ČR v procesu matchmakingu a hledání partnerů do evropských konsorcií.

V případě, že hledáte partnery do svého konsorcia anebo byste se rádi zapojili do vznikajících konsorcií, můžete vyplnit přiložený formulář. Pokud jste již v minulosti vyplňovali tabulku k EDF 2023, formulář prosím nevyplňujte. Výsledná data, po doplnění informací od všech zájemců, budou distribuována našim partnerům v rámci EU (partnerské asociace, síť National Focal Points…) s cílem vytvořit nová evropská konsorcia.

Zároveň i vám pak budeme posílat kontakty, které získáme od zahraničních partnerů. Vámi vyplněné údaje budou šířeny za účelem matchmakingu pro výzvy EDF 2023. Formulář prosím vyplňte do 31. července, abychom mohli údaje včas poskytnout zahraničním partnerům.

Pokud se Vám formulář nespustil, použijte jeho plnou adresu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBgsjRNDsycBjp5WZXwusX7orP9gRlmtQ1btbYLy3u9B2COA/viewform?usp=sf_link