Česká hlava 2019 – soutěž o nejvýznamnější průmyslovou inovaci

6.5.2019
Alice Štysová

Vážení členové,

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, Vláda České republiky spolu s obecně prospěšnou společností Česká Hlava vyhlašují v rámci již 18. ročníku stejnojmenného projektu soutěž o nejlepší výrobkovou či technologickou inovaci realizovanou českými, ale i zahraničními podniky na území České republiky – cenu Industrie. Jde o nejvyšší české ocenění pro firmu za inovaci.

Určitě i ve vašich firmách vznikají inovace, které si zaslouží nominaci do této soutěže. Nominace není limitována žádným poplatkem a o vítězích rozhoduje nezávislá porota složená ze zástupců akademie věd, vysokých škol a podnikatelských svazů. Cena vítězům je předávána na slavnostním galavečeru, který v přímém přenosu přenáší Česká televize. Ceny předávají premiér a ministři vlády. Nominace musí obsahovat popis inovace, její srovnání s konkurencí, údaje o výrobě atd. Přihlášky s příslušnou dokumentací musí být doručeny v elektronické podobě na adresu kontakt@ceskahlava.cz. Příjem nominací byl právě zahájen a uzávěrka je 30. června 2019.

V příloze zasíláme statut kategorie Industrie (zde). Bližší informace naleznete na webových stránkách www.ceskahlava.cz. V případě dotazů se, prosím, obracejte na email pazlerova@ceskahlava.cz.