Česká hlava 2017 – soutěž o nejlepší výrobkovou, či průmyslovou inovaci – sběr nominací zahájen

2.5.2017
Alice Štysová

Vážení členové,

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, Vláda České republiky spolu s obecně prospěšnou společností Česká Hlava, vyhlašují v rámci již 16. ročníku stejnojmenného projektu zaměřeného na vědu a výzkum, soutěž o nejlepší výrobkovou či technologickou inovaci realizovanou českými, ale i zahraničními podniky na území České republiky – cenu Industrie.

Nechtěli bychom při výběru vítězů opomenout žádnou mimořádnou práci nebo počin. Určitě i ve Vaší společnosti vznikají inovace, které si zaslouží nominaci do této soutěže. Proto pokud jste Vy nebo někdo ve Vašem okolí zavedli takovou inovaci, zašlete svou přihlášku do této soutěže. Nominace není limitována žádným poplatkem a k jejímu podání není nutný souhlas zaměstnavatele.

Přihlášky s příslušnou dokumentací musí být doručeny v elektronické podobě na adresu kontakt@ceskahlava.cz. Příjem nominací byl právě zahájen a uzávěrka jejich příjmů je 30. června 2017. Laureát Ceny Industrie může být tuzemská nebo zahraniční právnická osoba se sídlem a činností v České republice.

V příloze si Vám dovolujeme zaslat statut kategorie Industrie. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.ceskahlava.cz a v případě dotazů se, prosím, neváhejte obrátit na email cerna@ceskahlava.cz.