AURA oznamuje zavedení kodifikačního systému MC CATALOGUE 5 v SAE – GO LIVE

7.3.2017
Alice Štysová

AURA, týden po oficiální návštěvě delegace s panem náměstkem Tomášem Kuchtou v Abú Dhabí, oznamuje zavedení kodifikačního systému MC CATALOGUE 5 v SAE do ostrého provozu – GO LIVE.

AURA zahájila ve spolupráci s místním partnerem práce na implementaci kodifikačního informačního systému MC CATALOGUE 5 do Ozbrojených sil Spojených arabských emirátů loni v listopadu a po necelých 5 měsících byl tento systém spuštěn do ostrého provozu a to za účasti vysokých představitelů emirátské armády. Na slavnostní ceremonii 2. března 2017 bylo vytvořeno historicky první emirátské NSN a byla spuštěna mezinárodní výměna dat z jinými zeměmi. Náčelník logistiky zde ocenil velmi dobrý výsledek projektu a zdůraznil vysoký význam projektu pro fungování emirátské armády.

V Abú Dhabí  zůstane jeden z týmů AURY, ve kterém jsou zapojeni i zahraniční experti, a postupně bude v této zemi pokračovat v podpoře Národního kodifikačního úřadu (UAE NCB) a provozování Kodifikačního systému NATO se vším všudy… Kdo v této zemi u tak náročného zákazníka již pracoval, musí ocenit tak rychlé nasazení potvrzené úspěšnými závěrečnými testy. Jsme hrdí na tento úspěch a dík patří zejména všem, kteří se na tomto projektu aktivně podíleli.

Spojené arabské emiráty jsou první zemí Blízkého východu a již sedmnáctou zemí na celém světě, která využívá v současnosti nejrozšířenější kodifikační informační systém MC CATALOGUE.

AURA_SAE_3                           AURA_SAE_1