Valná hromada Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR

22.5.2014
David

V pondělí 26. května 2014 se uskuteční v Brně 18. řádná Valná hromada Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR (AOBP). Valné hromady se zúčastní téměř sto členů, kteří jsou významnými výrobci a exportéry v oblasti zbrojního a bezpečnostního průmyslu v České republice. 

Diskutovat se bude o pořizování materiálu pro AČR jak přímo Národním úřadem vyzbrojování, tak prostřednictvím agentury NSPA (NATO Support Agency) a otázkách dopadu na českou ekonomiku. Dalším tématy budou podpora českého exportu, kooperace silových resortů s obranným a bezpečnostním průmyslem, účast na zahraničních a domácích veletrzích, komunikace s jednotlivými ministerstvy a mezinárodními institucemi jako je NATO a EU. Součástí programu bude také vystoupení hostů.

Valné hromady Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR se zúčastní ministr obrany Martin Stropnický, první náměstek ministra vnitra Jan Sixta, vrchní ředitel sekce ekonomické Ministerstva zahraničních věcí Ivan Jukl, poslanci a senátoři Parlamentu České republiky, policejní prezident plk. Tomáš Tuhý a řada dalších hostů.

Informace pro novináře:

V  pondělí 26. května 2014 od 9,30 hodin se koná v Brně v Klubu Univerzity obrany 18. řádná Valná hromada Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR. Možnost účasti novinářů. Sraz v 9.20 hodin v Klubu Univerzity obrany, Šumavská 4.

Kontaktní osoba pro novináře: Iva Ruskovská, mob. 606710480, e-mail: iva.ruskovska@pppartners.cz