Zasedání Česko-jordánské Společné komise a Podnikatelská mise do Jordánska

Home » Zasedání Česko-jordánské Společné komise a Podnikatelská mise do Jordánska

Vážení členové,

níže Vám přeposíláme nabídky zajímavých akcí:

Zasedání Česko-jordánské Společné komise

Vážení obchodní přátelé,
dne 2. července se v jordánském Ammánu uskuteční 1. zasedání Česko-jordánské komise pro hospodářskou spolupráci za účasti ministra průmyslu a obchodu ČR. V této souvislosti bychom Vás rádi požádali o zaslání podkladů pro jednání komise. Jedná se především o sféry zájmu, náměty, připomínky či vlastní iniciativy ve vztahu k obchodování s Jordánskem, které by se mohly na jednání prezentovat za podnikatelskou oblast. 

Materiál prosím zašlete nejpozději do 17. května 2018 na adresu thodac@spcr.cz

 

Podnikatelská mise do Jordánska

Rádi bychom Vám také připomenuli, že do Jordánska budeme pořádat podnikatelskou misi, která doprovodí ministra průmyslu a obchodu ČR. Jejím hlavním bodem bude Česko-jordánské podnikatelské fórum a navazující B2B jednání. Na misi zveme všechny firmy, které uvažují o navázání nových obchodních kontaktů s Jordánskem, popřípadě ty, které už mají v této zemi vlastní obchody rozjednány. Přihlášky přijímáme do 30. května 2018. Více informací je možno nalézt na tomto odkazu.  
 

East-West Trade and Transit Corridor – Belt and Road Initiative

Prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu Vás též zveme na fórum East-West Trade and Transit Corridor – Belt and Road Initiative, které se uskuteční dne 10. května 2018 v prostorách MPO ČR Na Františku 32, Praha 1 ve Skleněném sálu od 10:00.

Účelem fóra je rozšíření povědomí o možnostech dopravy zboží z východní Asie do Evropy přes území států, která ležela v oblasti hedvábných stezek. 

V příloze posíláme doplněný program s rozpisem jednotlivých vystupujících. V případě Vašeho zájmu o účast se prosím registrujte na emailu sns@mpo.cz. Akce proběhne v angličtině.