Member detail

Home » Member detail
Za Poříčskou bránou 365/21, Praha 8 –⁠ Karlín
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Marek Bor
jednatel
Logo
Email
marek.bor@adhog.eu
Zaměření
Agentura ADHOG Advertising byla založena v roce 2005. Za jejím vznikem stála skupina odborníků a profesionálů, která vzešla ze sítí Lowe & Partners.

ADHOG má know how velkých agentur obohacené o dlouholeté zkušenosti členů týmu, kteří úspěšně působili v mezinárodních korporacích, státní správě a ve světě médií. ADHOG zároveň přizývá ke spolupráci vyhlášené experty napříč obory, což klientům poskytuje jistotu, že budou vždy a za všech okolností v péči těch největších profesionálů.

ADHOG zná specifika lokálního trhu a mentality obyvatel, orientuje se ale i na mezinárodních trzích, které pomáhá otevírat českým exportérům. ADHOG je posedlý potřebou detailní znalosti cílové skupiny, protože jen správné pochopení cílové skupiny je klíčem ke správnému nastavení komunikace.

Klienti, ať už jsou to lokální začínající firmy či věhlasné nadnárodní společnosti, spolupracují s ADHOG při budování a rozvoji svých značek. Společně profilují produkt včetně jeho uvedení na trh a vymýšlení úspěšných (někdy možná nekonvenčních) reklamních řešení. Bok po boku mohou s ADHOG definovat a realizovat celkovou komunikační strategii, která zahrnuje i Public Relations, Public Affairs a Government Relations přístupy a postupy.

V ADHOG neotřesitelně věří, že myšlenka je mnohem důležitější než množství vynaložených finančních prostředků. Rozumějí rozpočtovým omezením českého trhu a vždy hledají kvalitu nadnárodních řešení v rámci lokálních finančních možností.
Main Activities
ADHOG ADVERTISING Advertising Agency knows how to promote and develop your brand or product by seeking and finding successful (sometimes perhaps non-conventional ones) advertising solutions. The Agency´s philosophy is: to achieve great results, the idea is much more important than the amount of funs expended. Clearly said: creativity for the benefit of the brand!
The scope of the Agency´s services is broad, exactly corresponding with the meaning of the expression full service. Proposals and creating of advertising campaigns, conceptions of marketing and communication strategies, recording of radio and television commerials, creative and production organisation of promotions, all print production work, PR services, web pages, advertising events, and tasting. simply said, anything what can push your brand up to the top, and once it is already there, safely maintain its position.
Mattel ČR, Fisher Price Inc., Olainfarm Group ČR, Bongrain Food Service, Citfin, Albi, Alza, Hemp Solution, B Braun, Sensority, Pražský voucher. - the companies already using the Agency´s services to their satisfaction.
Ulice / Street
Za Poříčskou bránou 365/21
Město / City
Praha 8 –⁠ Karlín
PSC / ZIP
186 00
273 73 649
DIČ / VAT
CZ27373649
Kategorie
Obchodní a ostatní
Logo do listingu