Výzva k indikaci zemí, institucí a osob k pozvání na FFF 2020

29.1.2020
Alice Štysová

Vážení členové,

v rámci dlouhodobé spolupráce s FUTURE FORCES FORUM (FFF) si vás dovolujeme informovat o cílené podpoře účasti členských subjektů AOBP na FFF 2020, konaném 21. – 23. 10. 2020 na PVA EXPO PRAHA.

Mezinárodní výstava Future Forces a odborné fórum jsou široce podporovány národními i mezinárodními institucemi. Vystavovatelé a partneři mají jedinečnou možnost přizpůsobit složení oficiálních delegací a zapojených organizací do programu FFF.

AOBP se podílí na doporučení teritorií a institucí, jejichž zástupci budou oficiální cestou pozváni k účasti a setkáním s českým průmyslem, vývojovými a vědeckovýzkumnými organizacemi.

Pro maximálně efektivní podporu vaší účasti a aktivit AOBP prosíme o zaslání vašich požadavků na pozvání zástupců ozbrojených a bezpečnostních složek, národních i mezinárodních institucí či univerzit k účasti na FFF do 14. února 2020.

Na základě vašich podkladů z přiložené tabulky budou distribuovány oficiální zvací dopisy z odpovídajících úrovní zástupců státní správy a organizátorů.

Informace o FUTURE FORCES FORUM 2020:

V případě potřeby se můžete obracet přímo na tým FFF na info@future-forces-forum.org