Výstava FEINDEF 2021 a webinář FEINDEF360

10.2.2021
Daniel Svoboda

Vážení členové, 

informujeme, že ve dnech 3. až 5. listopadu 2021 se bude v Madridu konat Mezinárodní výstava obrany a bezpečnosti (FEINDEF). FEINDEF je dvouletá událost, jejíž první ročník se konal v roce 2019 s velkým úspěchem. Více informací o výstavě najdete na webových stránkách akce.

FEINDEF je mezinárodní přehlídkou průmyslových, technologických a výzkumných a vývojových dovedností španělských společností v těchto odvětvích, pro které má plnou podporu velké části státní správy (ministerstvo obrany; ministerstvo průmyslu, obchodu a cestovního ruchu; ministerstvo zahraničních věcí, Evropské unie a spolupráce). Za účelem udržení zájmu o veletrh a povzbuzení zemí, společností a institucí k účasti organizuje FEINDEF webinář FEINDEF360 „On-line setkání s mezinárodním obchodním prostředím“. Tento webinář je podporován španělskými ministerstvy obrany, průmyslu, obchodu a cestovního ruchu a zahraničních věcí, Evropské unie a spolupráce, ve spolupráci s ISDEFE. Je naplánován na 24. a 25. února 2021.

Jeho obsah upozorní na FEINDEF 2021 jako katalyzátor obranných programů ve Španělsku ve „Strategickém rámci pro průmyslové Španělsko do roku 2030“. Na těchto webových stránkách najdete všechny podrobnosti webináře: program, řečníky, plán rozvoje pro každý region, odkaz na registraci a další zajímavé věci. Odkaz na samostatnou registraci najdete zde.