Výroční zasedání redakční rady časopisu CDIS Review

27.1.2014
David

Dne 16. ledna 2014 se uskutečnilo výroční zasedání redakční rady časopisu CDIS Review v hotelu DAP v Praze. Vedle bilancování roku 2013 bylo ústředním tématem tohoto jednání představení nové tváře časopisu Review, který bude k dispozici v následujícím období  ve dvou verzích – v české jako komunikační platforma průmyslu se státní správou a v anglické jako podpora exportních snah firem českého obranného a bezpečnostního průmyslu. Předsedou redakční rady byl zvolen RNDr. Jiří Hynek, prezident AOBP ČR. V diskusi zaznělo mnoho námětů, které bude AOBP v tomto roce podporovat a v maximální míře realizovat.

 

Tradičně byla účast velice reprezentativní. Mezi čelními členy redakční rady a též diskutujícími nechyběli senátor Tomáš Kladívko, místopředsedové výboru pro obranu Poslanecké sněmovny Parlamentu Antonín Seďa a Bohuslav Chalupa, náměstek MZV ČR Tomáš Dub, Jiří Winkler z Úřadu vlády ČR, zástupce generálního ředitele HZS ČR brigádní generál Miloš Svoboda, ekonomický ředitel Policejního prezidia plukovník Tomáš Rychtar, ředitel Úřadu OSK SOJ MO ČR Martin Dvořák, zástupce rektora UO Brno Michael Hrbata a další zástupci MZV, MO, MV, MF a MPO ČR. Neméně významné zastoupení zde měli představitelé firem českého obranného a bezpečnostního průmyslu.

 

Po pracovním jednání se uskutečnilo přátelské setkání s dalšími významnými hosty a již tradičně byly oceněny nejlepší firmy a osobnosti ze sféry obrany a bezpečnosti.  Fotografie z akce najdete zde:

 

http://aobp.rajce.idnes.cz/vyrocni_zasedani_casopisu_CDIS_Review_2014