Veletrh Enforce Tac 7. – 8. března 2018

26.2.2018
Alice Štysová

Vážení členové,

Ve dnech 7. a 8. března se norimberské veletržní centrum opět stane místem setkání bezpečnostní branže. Své brány zde již po sedmé otevře mezinárodní veletrh EnforceTac zaměřený na trendy a novinky Law Enforcement, bezpečnost a taktická řešení pro policii, celní správu, armádu a bezpečnostní složky.

Zájem o letošní ročník veletrhu EnforceTac předčí všechna očekávání, je nahlášeno 254 vystavovatelů, Česká republika je zastoupena 11 vystavovateli. Společná expozice českých firem, kterou zastřešuje naše Asociace a agentura CzechTrade se nachází v hale 11.1, číslo stánku 11.1-227. Seznam všech vystavovatelů naleznete na  www.enforcetac.com/de/ausstellerprodukte.

Návštěvníky z řad odborné veřejnosti čeká na EnforceTac ucelená nabídka, vedle zbraní, balistického příslušenství, optiky/optroniky i taktického vybavení vystavovatelé představí také oblečení pro zásah, jako jsou neprůstřelné vesty, vesty proti probodnutí, ochrana těla i obličeje, štíty a helmy. Jedna výstavní hale je věnována speciálním vozidlům.

Veletrh Enforce Tac je kontraktační, neprodejní veletrh určený odborným návštěvníkům od 18 let. Při vstupu na veletrh je nutno doložit doklad odbornosti.

Webová stránka veletrhu: www.enforcetac.com