Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Huštěnovská 2022, Staré Město
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Pavel Kristek
Commercial Director
Pavel.kristek@rayservice.com
+420 572 434 379

Dalibor Kunc
Head of Sales
Dalibor.kunc@rayservice.com
+420 572 434 331
Logo
Email
jakub.gabriel@rayservice.com
Zaměření
Ray Service, a.s. je česká výrobně obchodní společnost poskytující komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent zejména pro obranný a letecký průmysl. Naše společnost je renomovaným systémovým integrátorem řady světových výrobců kabelových komponent – např. TE Connectivity, ITT Cannon, Habia Cable, Positronic, Brady, Kissling a dalších. Tímto se výrazně prosadila a osvědčila na náročném trhu vojenské, letecké a průmyslové techniky. Na českém trhu se nyní významně podílí na programech vývoje a modernizace vojenské techniky České armády.
Main Activities
Ray Service, a.s. is a Czech innovative manufacturing and trading company providing outstanding solutions in cable harnesses, electromechanical assemblies, electronic equipment and cable components for a wide range of defence and Aviation customers. Our company is a reputable system integrator of many world manufacturers of cable components – such as TE Connectivity, ITT Cannon, Habia Cable, Positronic, Brady, Kissling and others. The company has been successful and proved reliable in the highly demanding military, aerospace and industrial technology markets. On the Czech market it is now significantly involved in the programs of development and modernization of military equipment of the Czech Army.
Fax
+420 572 577 077
Ulice / Street
Huštěnovská 2022
Město / City
Staré Město
PSC / ZIP
686 03
277 56 203
DIČ / VAT
CZ60730595
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Systémy velení a jeho vybavení, Komunikační a radiolokační systémy, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Vybavení bezpečnostních služeb, Obchodní a ostatní