Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Průmyslová 462, Pardubice – Pardubičky
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Ing. Ondřej Chlost, MBA
Generální ředitel
Logo
Email
info@era.aero
Zaměření
ERA je v čele pelotonu ve vývoji multilateračních systémů a technologií pro sledování a rozpoznávání cílů na multistatickém principu. Vyvíjí, vyrábí a implementuje v dnešní době nezbytné systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely.
ERA je moderní, respektovaná, inspirativní a technologicky inovativní společnost. Navazuje na to nejlepší z dědictví pardubické společnosti Tesla, její systémy zúročují půlstoletí vývoje originální české technologie v oblasti pasivní radiolokace. Za dvě dekády své existence ERA instalovala přes 100 pasivních sledovacích systémů ve více než 66 zemích pěti kontinentů. Operační nároky uživatelů naplňují nepřetržitě 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.
ERA vyvinula unikátní pasivní sledovací systém VERA-NG pro sledování a identifikaci cílů ve vzduchu, na zemi i na moři, využitelný pro protivzdušnou obranu i moderní elektronický boj. Definovala tak novou kategorii senzorů, tzv. PET (Passive ESM Tracker – Pasivní sledovací a průzkumný systém).
Zároveň ERA napsala důležitou kapitolu historie řízení letového provozu, když prosadila multilateraci mezi základní technologie pro sledování pohybu letadel od vzletu až po přistání. Jejím záměrem je i v budoucnu uvádět na trh nové technologie, které budou schopny čelit soudobým výzvám.
Main Activities
ERA is a leading company in multilateration, multistatic surveillance, and reconnaissance technology. Unrivalled experience in passive surveillance sensor development provides ERA with unique know-how to deliver comprehensive solutions for global markets. We develop, manufacture and implement mission-critical systems for military and civil purposes.
Over last 2 decades, ERA has reached number of more than 100 installations, deployed in over 66 countries on 5 continents with 24/7 operations fulfilling demanding customer requirements. Nevertheless, more important than given number of references is the experience we have achieved and lessons learnt during implementation of our solutions for air traffic control and management.
ERA has developed unique passive surveillance system VERA-NG that defines new sensor category DPET (Deployable Passive ESM Tracker) tailored for air, maritime and land target surveillance and reconnaissance for defence and electronic warfare purposes.
In parallel, ERA made air traffic control history when deploying the first multilateration system and introducing gate-to-gate surveillance. We intend to continue introducing new technologies to adapt to today´s and tomorrow´s challenges.
Fax
+420 467 004 555
Ulice / Street
Průmyslová 462
Město / City
Pardubice – Pardubičky
PSC / ZIP
530 03
609 16 427
DIČ / VAT
CZ60916427
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Komunikační a radiolokační systémy, Obchodní a ostatní