Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Heinemannova 2695/6, Praha 6 – Dejvice
Logo
Email
obchod@securitymedia.cz
Zaměření
Tištěný odborný časopis o obraně a bezpečnosti v České republice a na Slovensku s tradicí od roku 1994. Časopis je distribuován na Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Generální štáb Armády ČR, Výbor pro obranu Poslanecké sněmovny PČR a Výbor pro bezpečnost Poslanecké sněmovny PČR, Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu PČR, ředitele bezpečnostních agentur a společností v oblasti bezpečnosti a obrany. Securitymagazín.cz je největší online web věnující se tématům obrany a bezpečnosti v České republice a na Slovensku s návštěvností 1,8 až 2,9 milionu lidí měsíčně. Odborní influenceři v oblasti obrany a bezpečnosti pracující pro SECURITY magazín mají stovky tisíc followerů ve svých cílových skupinách.
Main Activities
A printed professional journal on defense and security matters in the Czech Republic and the Slovak Republic with a tradition since 1994. The magazine is collected by the Ministry of Defense, the Ministry of the Interior, the General Staff of the Czech Armed Forces, the Defense Committee of the Parliament, the Security Committee of the Parliament, the External Affairs, Defense and Security Committee of the Senate, by directors of Security Agencies, by directors of companies in the field of security and defense, etc.
The biggest online website for defense and security matters in the Czech Republic and the Slovak Republic with a visit rate of 1.8 to 2.9 million visitors per month.
Expert influencers in the field of defense and security with hundreds of thousands of followers in their target groups.
Ulice / Street
Heinemannova 2695/6
Město / City
Praha 6 – Dejvice
PSC / ZIP
160 00
248 20 881
DIČ / VAT
CZ24820881
Kategorie
Obchodní a ostatní