Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Tiskařská 270/8, Praha 10 – Malešice
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Ing. Milan Doležal
Ředitel a předseda představenstva
e-mail: miland@vrg.cz
Logo
Email
vrg@vrg.cz
Zaměření
VR Group je přední český dodavatel komplexních výcvikových řešení pro ozbrojené a bezpečnostní složky. Díky více než dvaceti letům zkušeností ve vývoji, implementaci a provozování systémů s využitím simulačních technologií, VR Group, a.s. nabízí špičková výcviková řešení, a to ve třech hlavních programech Air, Ground a Live.
Společnost VR Group je dceřinou společností státního podniku LOM PRAHA s.p., který je zřízen Ministerstvem obrany České republiky.
V rámci programu Air, VR Group úzce spolupracuje s AERO Vodochody na rozvoji pozemního syntetického výcviku. Dále se zaměřuje na vývoj postupových trenažérů a taktických simulátorů pro posádky vrtulníků a taktických výcvikových systémů pro vzdušné síly.
Program Ground nabízí výcviková řešení pro taktický výcvik na stupni rota a pro štáby praporu či brigády. Součástí nabídky programu jsou rovněž řešení pro výcvik krizových štábů.
Program Live zahrnuje indoor laserové střelnice s využitím virtuální simulace a laserový soubojový simulátor pro výcvik malých jednotek a týmů v terénu.
Certifikace: ISO 9001:2015, AQAP 2110, Osvědčení NBÚ č. 002403 na úroveň „NATO Tajné“.
Main Activities
VR Group, a.s. is a leading Czech provider of comprehensive training solutions for armed forces, security forces and crisis management authorities. Thanks to its twenty-year experience in development, implementation and operation of training solutions for armed and security forces, VR Group, a.s. can offer cutting-edge training solutions.
The company is a subsidiary of LOM PRAHA government enterprise, established by the Czech Republic Ministry of Defence.
VR Group company has been using the long­term and deep experience in development, production, system integration and support of the training & simulation solutions offering three major programs Air, Ground and Live.
In the Air program we are focused on close cooperation with Aero Vodochody on the Ground Based Training System, on the procedure trainers and tactical crew simulators for helicopters and on the Air Force tactics training systems.
Ground force program offers the training solutions for tactics military training on company and battalion/brigade level as well as solutions for staff training of crisis management authorities.
Live simulation program consists of virtual Indoor Shooting Range and Laser Combat System to support the field training.
Certificates: ISO 9001:2015, AQAP 2110, NSA Clearance no. 002403 for „Secret“ level.
Fax
+420 296 505 752
Ulice / Street
Tiskařská 270/8
Město / City
Praha 10 – Malešice
PSC / ZIP
108 00
256 99 091
DIČ / VAT
CZ25699091
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Vývoj výcvik a opravárenství