Profil člena AOBP

Home » Profil člena AOBP
Kodaňská 521/57, Praha 10 – Vršovice
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Ing. Petr Kratochvíl
Logo
Email
info@excaliburarmy.cz
WWW
www.excaliburarmy.cz
Facebook
https://www.facebook.com/excaliburarmy/
Zaměření
Hlavním předmětem naší činnosti jsou opravy, modernizace, vývoj a výroba vojenské techniky – a veškeré s tím spojené služby, od dodávek náhradních dílů, generálek motorů, přes dodávky zbraní a munice, po výcvik a další poprodejní služby. Zabýváme se celým spektrem techniky pozemních sil – BVP, tanky, houfnicemi, raketomety, kolovými transportéry, ženijní technikou, PVO technikou, ale i Land Rovery nebo nákladními vozy TATRA.
Své schopnosti nabízíme i ve strojírenské výrobě, v níž naše technologické vybavení umožňuje přípravu a dělení materiálu, obrábění na CNC strojích, přípravu povrchu a lakování, předmontáž, montáž a následné testování a balení výrobků.
Main Activities
Our main activities include repairs, modernization, development and production of military vehicles - plus all related services, ranging from spare parts supplies, engine overhauls, to supplies of weapons and ammo, training and other after-sale services. We deliver the entire spectrum of land vehicles - IFVs, tanks, howitzer systems, rocket-launcher systems, wheeled personnel carriers, engineering vehicles, anti-aircraft equipment, but also Land Rovers or TATRA trucks.
We can also offer our services in engineering production with our technologies enabling material preparation and cutting, CNC machining, surface finishing and painting, pre-assembly, assembly and further testing and packaging of products.
Ulice / Street
Kodaňská 521/57
Město / City
Praha 10 – Vršovice
PSC / ZIP
101 00
645 73 877
DIČ / VAT
CZ699003219
Kategorie
Systémy velení a jeho vybavení, Komunikační a radiolokační systémy, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Zbraně systémy řízení palby munice, Ženijní chemické a zdravotnické vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Obchodní a ostatní