Profil člena AOBP

Home » Profil člena AOBP
náměstí Před bateriemi 692/18, Praha 6 –⁠ Střešovice
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Ing. Aleš Výborný
Logo
Email
ales.vyborny@baesystems.com
Zaměření
Ve společnosti BAE Systems poskytujeme některá z nejpokročilejších technologických řešení obrany, letectví a bezpečnosti na světě. Zaměstnáváme kvalifikovanou pracovní sílu 85 800 lidí ve více než 40 zemích. Ve spolupráci se zákazníky a místními partnery vyvíjíme, konstruujeme, vyrábíme a podporujeme produkty a systémy, abychom dodali vojenské schopnosti, chránili národní bezpečnost a lidi a uchovávali důležité informace a infrastrukturu v bezpečí.
Main Activities
At BAE Systems, we provide some of the world's most advanced, technology-led defence, aerospace and security solutions. We employ a skilled workforce of 85,800 people in more than 40 countries. Working with customers and local partners, we develop, engineer, manufacture, and support products and systems to deliver military capability, protect national security and people, and keep critical information and infrastructure secure.
Fax
+420 220 511 174
Ulice / Street
náměstí Před bateriemi 692/18
Město / City
Praha 6 –⁠ Střešovice
PSC / ZIP
162 00
677 74 521
DIČ / VAT
CZ67774521
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Systémy velení a jeho vybavení, Komunikační a radiolokační systémy, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Vybavení bezpečnostních služeb, Obchodní a ostatní