Prezentace českého leteckého a obranného průmyslu v rámci AEROS Maribor

4.2.2022
Daniel Svoboda

Vážení členové,

obracíme se na vás v návaznosti na plánovaný projekt ekonomické diplomacie ZÚ Lublaň v letošním roce, který by bylo možné využít jako follow-up společného loňského projektu. Dovolujeme si vás požádat o případné vyjádření zájmu o akci. Jde sice primárně o leteckou akci, ale vzhledem k již potvrzené účasti slovinského ministerstva obrany, vnitra a dalších institucí (viz příloha) by bylo možné akci využít také k prezentaci obranného průmyslu v širším smyslu.

Název projektu: Prezentace českého leteckého a obranného průmyslu v rámci Mezinárodní letecké airshow AEROS Maribor (Slovinsko)

Typ akce: B2B, B2G; jednodenní
Datum: 5. 6. 2022
Čas: 10:00–20:00
Místo: Mezinárodní letiště v Mariboru
Přihlašovací formulář zde

Projekt bude financován z projektů na podporu ekonomické diplomacie MZV ČR a nabízí firmám a asociacím výhodnější podmínky než v případě individuální účasti. Většinu nákladů tak ponese velvyslanectví, firmy si hradí náklady na cestovné a ubytování. Veškeré informace o projektu, programu a podmínkách účasti naleznete v příloze.

Vaše případné dotazy ráda zodpoví Dagmar Šober, ekonomická a obchodní specialistka Velvyslanectví ČR v Lublani, prostřednictvím GSM 00386 41 679 104, na e-mailu commerce_ljubljana@mzv.cz nebo dagmar_sober@mzv.cz, či přes MS Teams. Svůj zájem vyjadřujte přímo jí nejpozději do 14. 2. 2022.