Pozvánka na veletrh Aerospace & Defence Meetings 2022 v Rzeszově

18.3.2022
Daniel Svoboda

Informujeme o možnosti zvýhodněné účasti na veletrhu Aerospace & Defence Meetings 2022 pro letecký a obranný průmysl s agenturou Ministerstva průmyslu a obchodu CzechTrade, který je oficiálním partnerem této akce.

Akce se bude konat ve dnech 27.–29. 9. 2022 v polském Rzeszowě (původně plánovaný termín 10.– 12. 5. 2022 byl posunut na září) a předpokládá se zajímavá účast firem z celého světa. Organizátorem je francouzská společnost BCI Aerospace, jež je známá tím, že se specializuje na pořádání odborných akcí s tematikou leteckého a obranného průmyslu. Více informací najdete na těchto webových stránkách.

Nejedná se o klasický veletrh, ale o B2B setkání s nákupčími významných zahraničních firem formou předem odsouhlasených individuálních schůzek. To znamená, že si zadáte svůj profil do online veletržní databáze a nákupčí z mezinárodních firem vám pak navrhují jednotlivé schůzky. Systém funguje také opačným směrem, tj. současně i vy posíláte přes platformu veletrhu nákupčím návrhy na schůzky. Tyto schůzky se pak realizují ve vybaveném prostoru určeném pro jednotlivé české firmy. Akce je doplněna o konference, přednášky a společenské akce, při kterých je možné se neformálně setkat s ostatními účastníky. Jedná se o velmi efektivní příležitost, jak navázat přímé kontakty a představit se jako perspektivní dodavatel.

Zahraniční kancelář CzechTrade Polsko dohodla s pořadatelem zvýhodněnou cenu účasti pro české firmy, které svou účast potvrdí právě přes CzechTrade. V příloze najdete pozvánku na akci. Cenová úspora je odvislá od zvoleného balíčku. Účast českých firem bude doprovázená zástupcem kanceláře CzechTrade Polsko. V případě vašeho zájmu prosíme o vyplnění přihlášky na poslední straně přiložené pozvánky a zaslání zpět na e-mail magdalena.okenicova@czechtrade.cz. Anglickou verzi přihlášky je třeba vyplit pro organizátora, pro přihlášení vaší společnosti do interaktivní databáze této prestižní akce. Fakturace účasti proběhne přes CzechTrade.