Pozvánka na konferenci UAVA – Aliance pro bezpilotní letecký průmysl

Dovolte, abychom Vás jménem našeho člena Robodrone Industries pozvali na Konferenci UAVA – Aliance pro bezpilotní letecký průmysl, která představí nejnovější trendy ve využití dronů, vývoj související legislativy, prostředky zvyšující provozní bezpečnost, šance pro technologické inovace a řadu dalších souvisejících témat.

Tato stěžejní témata jsou rozdělena do tří panelových diskusí a čtyř přednášek, kterých se ujali přední čeští odborníci, reprezentanti Řízení letového provozu, Úřadu pro civilní letectví, Ministerstva obrany, Ministerstva průmyslu a obchodu či Úřadu pro ochranu osobních údajů. Na pódiu se vystřídají s experty na vývoj a praktický provoz dronů z veřejných výzkumných ústavů i soukromého sektoru.

Robodrone konference

Konference poskytne vhled do problematiky zejména těm, kdo drony již využívají nebo plánují jejich pořízení, a to v oblastech bezpečnosti, logistiky, energetiky, zemědělství, geodézie i obchodu, samozřejmě také na poli vědy.

Detailní program naleznete na www.uava.cz/konference, kde je také registrační formulář a možnost online platby účastnického poplatku 400 Kč, který zahrnuje oběd a celodenní drobné občerstvení. Další informace rádi poskytneme na info@uava.cz