Pozvánka na exportní seminář „Etiopie – Ekonomický pilíř východní Afriky“

3.4.2018
Alice Štysová

Vážení členové,

dovolujeme si Vás pozvat na exportní seminář „ETIOPIE: Ekonomický pilíř východní Afriky“, který organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR. Akce se uskuteční ve čtvrtek 5. dubna 2018 od 10 hodin v budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR (Politických vězňů 20, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je informovat české firmy o aktuálních podnikatelských příležitostech v Etiopii, mj. i o připravované doprovodné podnikatelské misi s náměstkem MPO Vladimírem Bärtlem do Etiopie, kterou bude organizačně zajišťovat HK ČR.

Seminář zahájí náměstek MPO Vladimír Bärtl a zástupce náměstka MZV Ivan Jančárek. Dále vystoupí ředitel Zahraničního odboru Hospodářské komory ČR Jiří Hansl, Milan Záhořík – profesor Západočeské univerzity a obchodní ředitelka společnosti B.G.M. export, a.s. Dagmar Červinková. Na závěr semináře je v programu diskuze účastníků s panelisty.

V příloze zasíláme podrobný program akce.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby svou účast potvrdili emailem na hankovec@mpo.cz v kopii na veselka@komora.cz. Přihlašování je stanoveno do 4.4.2018.