Pozvánka ke spolupráci – SOBRA 2016

1.8.2016
Alice Štysová

Vážení členové,

slovinské Ministerstvo obrany si Vás dovoluje pozvat ke spolupráci na 6. mezinárodním veletrhu obrany, bezpečnosti, ochrany a záchranných sil Sobra 2016.

SOBRA se bude konat od 22. do 24. září 2016 na Výstavišti v Gornja Radgona ve Slovinsku na strategické obchodní křižovatce Slovinska, Rakouska, Chorvatska, Maďarska a v širším regionu.

SOBRA zve firmy nabízející vybavení pro armádu, civilní obranu, hasičské, policejní a další instituce a jednotlivce, kteří se starají o ochranu a záchranu osob a majetku k účasti na veletrhu s možností vystoupení se svými prezentacemi.

Zajímavý program budou provázet profesionální a obchodní schůzky, stejně tak jako tematické události. Můžete se těšit na dynamické prezentace a konzultace s odborníky v oblasti ochrany, záchranných a asistenčních služeb.

Specializované veletržní expozice, profesionální události a cílená pozvání zajistí, že zacílíte na své obchodní partery. Zároveň si budete moci prostřednictvím atraktivních prezentací a konzultací pro širší okruh návštěvníků, kteří se zajímají o osobní bezpečnost a ochranu majetku, zajistit širší propagaci a významnou prezentaci.

Pro variantu spojených prezentací Vám můžou nabídnout 10% slevu na nezařízenou výstavní plochu.

Brochure-SOBRA-2016

Entry form-SOBRA2016-interaktiv

SOBRA- invitation letter

Pro více informací prosím kontaktujte:

Boris Nicolas Erjavec, project manager

T:+386 (0)2 564 2 115

Mobile: +386 (0)31 346 126

boris.erjavec@pomurski-sejem.si