Podnikatelská mise do Kanady

3.8.2016
Alice Štysová

Vážení členové,

Hospodářská komora České republiky organizuje ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR ve dnech 10.-14.10.2016 podnikatelskou misi doprovázející náměstka ministra zahraničních věcí ČR, p. Miloslava Staška, do Kanady.

Mise je zaměřena primárně na obory zdravotnictví, zdravotnická technika a životní prostředí (ČOV, apod.). Mise je organizována za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR (projekt na podporu ekonomické diplomacie – PROPED).

 

Předběžný program mise:

Pondělí 10.10.

15:55 přílet do Toronta

přenocování v hotelu

Úterý 11.10.

podnikatelské fórum formou pracovní snídaně v prostorách Ontario Investment and Trade Centre (OITC)

přejezd do oblasti Waterloo

přenocování v hotelu

Středa 12.10.

dopoledne program ve Waterloo/Kitchener (inkubátory, jednání)

podnikatelské fórum formou oběda

Pak další program ve Waterloo/Kitchner

Pak přesun do Niagara, přenocování/či program v Torontu

Čtvrtek 13.10.

podnikatelské fórum v Niagara formou pracovní snídaně/program v Torontu

přesun do Toronta

odlet do Prahy  ve 21:50

Pátek 14.10.

16:25 Přílet do Prahy

Greater Toronto Alliance

 

Výše účastnického poplatku činí 1.588,- EUR a zahrnuje zpáteční letenku Praha-Toronto, 3*ubytování se snídaní a podíl na organizačním poplatku. Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 42.900,- Kč. (o této skutečnosti nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce).

V případě Vašeho zájmu o účast v misi zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word + podepsaný scan), formulář firemního profilu v Aj a ČJ (MS Word) a slide (pro PowerPointovou prezentaci) emailem na leinerova@komora.cz do 10.8.2016. Následně Vám bude registrace potvrzena. Zároveň upozorňujeme, že kapacita míst v podnikatelské delegaci je omezena.

Dále upozorňujeme (pokud již nemáte platnou registraci eTA – platnost registrace eTA je 5 let, pokud máte platný pas, na který byla eTA provedena), že s platností od 15. března 2016 pro všechny občany cestující letecky do Kanady platí povinnost registrovat se v systému „electronic travel authorization-eTa“. Odkaz na formulář eTA naleznete zde. Cena za registraci eTA je 7,- CAD. Následně prosím rovněž emailem zašlete číslo Vaší registrace eTA.

Pro více informací a další dotazy se prosím obracejte na paní Bc. Kristýnu Leinerovou, projektovou manažerku HK ČR: leinerova@komora.cz; tel. : 266 721 354