MT Legal se stala Právnickou firmou roku pro veřejné zakázky

Advokátní kancelář MT Legal s.r.o. získala podruhé za sebou nejvyšší ocenění „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“. Dále se v této prestižní anketě zařadila mezi velmi doporučované kanceláře v kategorii „Regionální kancelář“ a v kategorii „Právo informačních technologií“ se zařadila mezi doporučované kanceláře. Letošní, již osmý ročník firemního žebříčku „Právnická firma roku 2015“ organizovaný společností EPRAVO.CZ, proběhl pod záštitou ministra spravedlnosti ČR JUDr. Roberta Pelikána a České advokátní komory.

Advokátní kancelář MT Legal se řadí mezi přední kanceláře působící na trhu a v soutěži se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími kancelářemi jak pro oblast veřejných zakázek, tak pro oblast práva informačních technologií.
V roce 2012 získala kancelář prestižní ocenění „Právnická firma roku 2012 pro regionální kancelář“ a v roce 2014  „Právnická firma roku 2014 pro veřejné zakázky“.

Právní služby MT Legal jsou dostupné klientům po celém území České republiky, a to prostřednictvím kanceláří v Praze, Brně a Ostravě. Tomuto faktu pak samozřejmě odpovídá široké spektrum klientů z celé republiky, mezi které patří jak soukromé společnosti či jednotlivci, tak města, obce i instituce státní správy.

Výsledky soutěže byly slavnostně vyhlášeny 9. listopadu 2014 v prostorách Hotelu Internacional za účasti zástupců předních advokátních kanceláří a osobností justice a jsou nejen oceněním kvalit na poli poskytování právních služeb, ale také důležitým vodítkem pro širokou veřejnost.

Na sestavení žebříčku Právnická firma roku 2015 se podílely nezávislá skupina hodnotitelů z řad firem a institucí čítající 250 respondentů a EPRAVO.CZ.