Možnost prezentace firem z oblasti IZS

23.4.2019
Daniel Svoboda

Informujeme, že AOBP ve spolupráci s členskou firmou EGO Zlín organizuje incomingovou misi pro představitele institucí integrovaného záchranného systému a prostředníky jejich nákupů. Akce se koná u příležitosti XXII. mezinárodní konference medicíny katastrof na téma „Připravenost státu na nebezpečné hrozby“. Mise se zúčastní specialisté z Německa, Rumunska, Maďarska, Španělska, Andorry, Brazílie, Uzbekistánu, Ruska a Ázerbájdžánu. 

U této příležitosti mohou firmy z oblasti IZS prezentovat svoje produkty v hotelu Harmonie 2 v Luhačovicích, a to 12. 6. 2019. Jedná se o celodenní prezentaci nejen pro delegaci incomingové mise, ale i pro české představitele IZS a armády, kteří se konference zúčastní. Každý zájemce o prezentaci bude mít k dispozici stůl a připojení k elektrické síti. Kapacity hotelu jsou omezeny, a proto v případě velkého zájmu budou později nahlášení členové moci vystavovat venku na terase (ne uvnitř hotelu), kde bude postaven nůžkový stan. Může být zajištěno ubytování v místě i stravování. Zájemci kontaktujte Mgr. Kristýnu Dudkovou (dudkova@egozlin.cz; tel.: + 420 577 100 041; mob.: +420 775 163 172).

P.S. V předchozím sdělení bylo chybně uvedeno datum prezentace produktů, která proběhne ve středu 12. 6. 2019, a nikoliv ve čtvrtek 13. 6. 2019.