Member detail

Home » Member detail
Pražská 341, Pardubice
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Ing. Aleš Kvídera, MBA
Předseda představenstva
akvidera@retia.cz
Logo
Email
info@retia.cz
Facebook
https://www.facebook.com/retia.cz/
Twitter
https://twitter.com/retiacz
Zaměření
RETIA je česká společnost založená v roce 1993, která vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, systémy velení a řízení, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy a záznamové systémy pro řešení záznamu hlasu, obrazovek a dat.
RETIA je firma s vlastním výzkumem na špičkové úrovni, dlouholetými zkušenostmi a může se pochlubit dlouhou řadou zakázek realizovaných pro významné zákazníky z ČR i celého světa.
Jedinečnost společnosti RETIA spočívá v rozsáhlých odborných znalostech našich specialistů, kteří jsou schopni řešit složité úkoly ve všech oblastech činnosti firmy.
Main Activities
RETIA is a Czech company established in 1993, which develops, produces and modernises radars, command and control systems, UWB localization equipment, communication systems and recording systems.
RETIA conducts cutting edge in-house research and possess years of experience and our portfolio boasts a long line of orders completed for major customers in the Czech Republic and around the world.
RETIA’s uniqueness is based on the extensive and specialised expertise of our specialists, who resolve complex tasks in all areas of the company’s activities.
Ulice / Street
Pražská 341
Město / City
Pardubice
PSC / ZIP
530 02
252 51 929
DIČ / VAT
CZ699003219
Kategorie
Systémy velení a jeho vybavení, Komunikační a radiolokační systémy, Vývoj výcvik a opravárenství, Vybavení bezpečnostních služeb