Member detail

Home » Member detail
Průběžná 3207/74a, Praha 10
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
arm. gen. v.v. Ing. Josef Bečvář,
President
Logo
Email
info@glomex-ms.com
Zaměření
GLOMEX Military Supplies
Speciální produkty pro bezpečnostní profesionály


GLOMEX Military Supplies je jedním z českých renomovaných dodavatelů široké škály obranných technologií, zařízení a vybavení pro vzdušné a pozemní síly, speciální jednotky a bezpečnostní složky v České republice a v zahraničí, zejména ve střední a východní Evropě.

Síla společnosti spočívá ve schopnosti integrace. Svým zákazníkům poskytuje komplexní služby na míru od počátku projektu přes jeho realizaci až po následné proškolení a servis. Dlouhodobou podporu a údržbu dodaného vybavení poskytuje svým klientům díky provozování vlastního technického, servisního a skladovacího zázemí vybaveného pro práci s nejmodernější elektronikou, jako jsou přístroje nočního vidění nebo speciální letecké vybavení. Partneři, které do integračních projektů zapojuje, patří ke světové špičce.

Mezi klíčové produkty portfolia společnosti GLOMEX Military Supplies patří letecká technika, pozemní technika, systémy nočního vidění, systémy pro identifikaci v boji, výšková výstroj pro piloty, padákové systémy a speciální letecké vybavení. Společnost dále nabízí a realizuje projekty v oblasti vybavení pro dělostřelectvo, dělostřeleckou i leteckou munici, včetně jejího testování a uskladnění. Je rovněž aktivní v projektech modernizace AČR a armád střední a východní Evropy jako jsou BVP, MBT a další obrněná vozidla, spojovací prostředky, ženijní technika, zdravotnické vybavení, letecká avionika a přístroje a další speciální vybavení.
Main Activities
GLOMEX Military Supplies
Special products for defense professionals

GLOMEX Military Supplies is one of the Czech Republic´s leading suppliers of a wide range of defense technologies, devices and equipment for Air, Ground and Special Forces and Law Enforcement in the Czech Republic and in export markets, especially in Central and Eastern Europe (CEE).

The strength of the company is based on its ability to act as an integrator. Its customers get a tailored service from the very beginning of the project all the way through to after-sales training and service. The company continually works with its clients on the long-term support and maintenance of equipment that is currently in use. It achieves this by operating its own technical, maintenance and storage facility equipped to work with high-end electronics, including night vision devices and special aviation equipment. The companies involved in its integration projects are amongst the world’s most accomplished.

The key products of GLOMEX Military Supplies´ portfolio comprise Air and Army Forces technology, night vision systems, blue force tracking systems, high altitude equipment for pilots, various parachute systems and special air forces equipment. Further, the company offers and carries out projects in the fields of artillery equipment, artillery and air force ammunition, including its testing and storage. In addition, the company is involved in equipment modernization projects for the Army of the Czech Republic and other Armed Forces within CEE, providing IFV, MBT and other armored vehicles; communication devices; engineer corps equipment; medical equipment; avionics; and other instruments and technologies.
Fax
+420 226 013 280
Ulice / Street
Průběžná 3207/74a
Město / City
Praha 10
PSC / ZIP
100 00
284 26 525
DIČ / VAT
CZ28426525
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Vybavení bezpečnostních služeb, Obchodní a ostatní