Member detail

Home » Member detail
Sokolovská 79/192, Praha 8 - Karlín
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Jiří Verner
Country Manager CZ & SVK
jiri.verner@saabgroup.com
Logo
Email
info@saabtechnologies.cz
Website
http://www.saab.com
Facebook
https://www.facebook.com/SAAB/
Twitter
https://twitter.com/saab
Zaměření
Společnost Saab slouží globálnímu trhu se špičkovými produkty, službami a řešeními od vojenské obrany až po civilní bezpečnost. S operacemi na všech kontinentech společnost Saab neustále vyvíjí, přizpůsobuje a zlepšuje nové technologie tak, aby vyhovovala měnícím se potřebám zákazníků.
Nejdůležitější obchodní oblasti jsou Evropa, Asie a Severní Amerika. Společnost Saab zaměstnává přibližně 17000 lidí a roční obrat v roce 2018 činil přibližně 27,9 mld SEK, z čehož je přibližně 25% investováno zpět do oblasti výzkumu a vývoje.
Saab je organizován v pěti obchodních oblastech: Aeronautics, Dynamics, Surveillance, Support and Services a Industrial Products and services.
Main Activities
Saab serves the global market with world-leading products, services and solutions from military defence to civil security. With operations in over 100 countries, Saab continuously develops, adapts and improves new technology to meet customers' changing needs.
The most important markets are Europe, Asia and North America. Saab has about 17,000 employees and annual sales in 2018 were approximately SEK 27,9 billion, of which around 25 per cent was related to research and development.
Saab's operations are divided into six Business Areas - Aeronautics, Dynamics, Surveillance, Support and Services, Industrial Products and Services and Kockums. Saab competes in an international market, which requires a strong international presence. Therefore, Saab has established Market Areas around the world. They are: North America, Latin America, Europe, Middle East & Africa and Asia Pacific.
Ulice / Street
Sokolovská 79/192
Město / City
Praha 8 - Karlín
PSC / ZIP
186 00
27 61 63 71
DIČ / VAT
CZ27616371
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Systémy velení a jeho vybavení, Komunikační a radiolokační systémy, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Zbraně systémy řízení palby munice, Ženijní chemické a zdravotnické vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Vybavení bezpečnostních služeb, Obchodní a ostatní