Member detail

Home » Member detail
Průběžná 3207/74a, Praha 10 – Strašnice
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
genmjr. Ing. Milan Kovanda
Logo
Email
info@bowenite.eu
WWW
www.bowenite.eu
Zaměření
Společnost Bowenite poskytuje služby v oblasti základního, pokročilého a speciálního polního a taktického výcviku pro armádu a bezpečnostní složky. Na míru vytváří a zajišťuje kompletní výcvikovou infrastrukturu a je dodavatelem speciálního obranného a bezpečnostního vybavení pro ozbrojené síly.
V týmu Bowenite se podařilo soustředit mnohonárodní skupinu odborníků na jednotlivá odvětví bezpečnostní problematiky, z nichž každý má bohaté zkušenosti z mnoha minulých i současných vojenských operací po celém světě.
Společnost Bowenite je kompletním systémovým integrátorem a dodavatelem obranných a bezpečnostních řešení. Zaměřuje se především na mezinárodní exportní trhy v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.
Main Activities
Bowenite provides services in the area of basic, advanced and special field & tactical training for military and law enforcement. Design & delivery of training infrastructure and supplies of special defence and security equipment for armed forces.
The company employs a multi-national team of Subject Matter Experts with experience in many of the past and current military operations around the globe.
Bowenite is a complete systems integrator and supplier of defence and security solutions. Our primary focus is the international export markets across Europe, Middle East, Asia and Africa.
Fax
+420227077859
Ulice / Street
Průběžná 3207/74a
Město / City
Praha 10 – Strašnice
PSC / ZIP
100 00
068 19 052
DIČ / VAT
CZ06819052
Kategorie
Komunikační a radiolokační systémy, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Zbraně systémy řízení palby munice, Ženijní chemické a zdravotnické vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Obchodní a ostatní