Member detail

Home » Member detail
Badeniho 290/1, Praha 6 –⁠ Hradčany
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Joe Cook (j.cook@cook-comm.com)
Vit Subrt (v.subrt@cook-comm.com)
Logo
Email
info@cook-comm.com
Google+
26435250
Zaměření
Cook Communications je full-service agentura zaměřená na public relations a korporátní komunikaci s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti zbrojního průmyslu a letectví. Od svého založení v Praze v roce 2003 poskytujeme PR programy, strategickou komunikaci a marketingovou a obchodní podporu společnostem, které se řadí mezi lídry ve zbrojním průmyslu, zapojeným do pozemních, leteckých či námořních programů ve střední a jihovýchodní Evropě. S kancelářemi v Praze, Varšavě, Budapešti, Bukurešti a Sofii je Cook Communications jedinou nezávislou PR společností s opravdovým regionálním zásahem.
Jsme hrdí, že můžeme spolupracovat s našimi klienty, mezi které se v současnosti řadí Babcock, Defense Support Solutions, Kongsberg, Leonardo, MSI-Defence Systems, Patria Land a Saab. V minulosti jsme také pracovali pro společnosti Alenia Aeronautica, Rolls-Royce, Thales UK, BAE Systems a Finmeccanica.
Kontaktujte Joea Cooka a pojďme společně zjistit, jak vaší společnosti můžeme pomoci jak v České republice, tak ve vašich exportních trzích v Rakousku, Bulharsku, Maďarsku, Polsku, Slovensku a Rumunsku.
Joe Cook: joe.cook@cook-comm.com +420 602 683230
Main Activities
Cook Communications is a full-service Public Relations and Corporate Communications agency with a strong defence and aerospace practice. Founded in Prague in 2003, we have established a proven track record in delivering PR programmes, strategic communications, and marketing & sales support to some of the world’s leading defence companies involved in air, land and naval programmes in the markets of Central and South Eastern Europe. With offices in Prague, Warsaw, Budapest, Bucharest and Sofia, Cook Communications is the only independent PR company with a truly regional footprint.
We are proud of our clients, which currently include Babcock, Defense Support Solutions, Kongsberg, Leonardo, MSI-Defence Systems, Patria Land and Saab. We have also worked with Alenia Aeronautica, Rolls-Royce, Thales UK, BAE Systems and Finmeccanica.
Call or email Joe Cook to discuss how we can help your company here in the Czech Republic and in your export markets of Austria, Bulgaria, Hungary, Poland, Slovakia and Romania. joe.cook@cook-comm.com +420 602 683230
Fax
+420 233 342 827
Ulice / Street
Badeniho 290/1
Město / City
Praha 6 –⁠ Hradčany
PSC / ZIP
160 00
264 35 250
DIČ / VAT
CZ26435250
Kategorie
Obchodní a ostatní