Konference AOBP: Defence Innovation: Getting the Edge on the Market and in the Battlefield

16.2.2023
Daniel Svoboda

Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky a Evropská komise (DG DEFIS) vás společně zvou na pražskou konferenci „Defence Innovation: Getting the Edge on the Market and in the Battlefield“. Konference se uskuteční dne 20. dubna 2023 v hotelu Don Giovanni v Praze. Cílem konference je výměna zkušeností mezi účastníky o implementaci civilních technologií v obranném sektoru a přenosu inovativních technologií a postupů v rámci obranného a bezpečnostního sektoru.

Účastníci konference také dostanou možnost prezentovat své vlastní výzkumy a jejich výsledky. Nedílnou součástí programu je i možnost zúčastnit se B2B matchmakingu. Na konferenci se sejdou společnosti různých velikostí z celé EU, zástupci výzkumných ústavů a akademické obce, vládní představitelé i zástupci ozbrojených složek. Konference je pořádána v rámci European Network of Defence-related Regions (ENDR).

Účast na konferenci je zdarma. Více informací včetně programu a možnosti registrace naleznete zde. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na info@aobp.cz. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme registraci provést co nejdříve.