Informace k veletrhu IDET 2017

22.5.2017
Alice Štysová

Vážení členové

Dovolujeme si Vám předat další informace z přípravy výstavy IDET 2017

 1. Účast zahraničních delegací:
  1. Na úrovni ministra obrany je potvrzena účast ministrů obrany Lotyšska, Slovenska a Makedonie. Ze Slovenska i NGŠ.
  2. Na pozvání  NMO T. Kuchty zatím potvrdily příjezd vojenské delegace z Brazílie, Filipín, Francie, Kazachstánu, Maďarska, Německa, Norska, Polska, Švédska a Turecka.
  3. Účastní se všichni VLP akreditovaní v ČR a zástupci zemí NATO v MLCC.
 1. Veletrh bude otvírat prezident ČR M. Zeman, který bude v té době na návštěvě JM kraje.
 2. Jak už jsme informovali, MO nabízí firmám možnost v případě podpisu nějakého kontraktu s partnerem v průběhu výstavy udělat to v přítomnosti náměstka ministra pod mediálním pokrytím tiskové služby MO.
 3. Uspořádání Česko – tureckého (31.5.) a Česko-rakouského (1.6.) průmyslového fóra. AOBP tyto fóra organizuje ve spolupráci s partnerskou organizací a ministerstvy obrany dotčených zemí. Program zahrnuje vzájemné prezentace firem armádním představitelům a jednání firem B2B. Akce se uskuteční v konferenční místnosti č. 4 přímo v pavilonu P. O obou akcích budeme podrobněji informovat v příštích dnech.
 4. V pavilonu P bude i expozice českých vysokých a středních škol k problematice kybernetické bezpečnosti. Pro firmy to může být příležitost získání odborně zdatných mladých pracovníků.
 5. Upozorňujeme vystavovatele na možnost prezentace svých výrobků (po dohodě s BVV) i na terénním polygonu v sousedství výstavního pavilonu P a možnost účastnit se soutěže o „Zlatý IDET“.