Enforce Tac: the exhibition for police and military equipment, 7. – 8. března 2018

7.12.2017
Alice Štysová

Vážení členové,

Ve dnech 7. a 8. března se norimberské veletržní centrum opět stane místem setkání bezpečnostní branže. Své brány zde již po sedmé otevře mezinárodní veletrh EnforceTac zaměřený na trendy a novinky Law Enforcement, bezpečnost a taktická řešení pro policii, celní správu, armádu a bezpečnostní složky.

Zájem o letošní ročník veletrhu EnforceTac předčí všechna očekávání, zatím je nahlášeno 200 vystavovatelů, Česká republika je zastoupena 10 vystavovateli: AOBP, Dependable Solutions, EURO SECURITY PRODUCTS, EUROLAMP s.r.o.,Holik International s.r.o., HQH SYSTÉM, Meopta,PROAMMO Central Europe, REDO s.r.o., CzechTrade. Společná expozice českých firem, kterou zastřešuje naše asociace a agentura CzechTrade se nachází v hale 11.1, číslo stánku 11.1-227. Seznam všech vystavovatelů naleznete na  www.enforcetac.com/de/ausstellerprodukte.

Návštěvníky z řad odborné veřejnosti čeká na EnforceTac ucelená nabídka, vedle zbraní, balistického příslušenství, optiky/optroniky i taktického vybavení vystavovatelé představí také oblečení pro zásah, jako jsou neprůstřelné vesty, vesty proti probodnutí, ochrana těla i obličeje, štíty a helmy. Jedna výstavní hale je věnována speciálním vozidlům.

Veletrh Enforce Tac je kontraktační, neprodejní veletrh určený odborným návštěvníkům od 18 let. Při vstupu na veletrh je nutno doložit doklad odbornosti.

V případě dotazů k veletrhu Enforce Tac kontaktujte výhradní zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR paní ing. Naďu Lichte (spol. PROveletrhy s.r.o.), info@proveletrhy.cz.

Webová stránka veletrhu: www.enforcetac.com